תריסים חשמליים

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

תריס חשמלי בנוי מכמה חומרים שונים, ופועל על ידי מנוע חשמלי שבעזרתו ניתן להרים או להוריד את התריס. חשוב לציין שהמנגנון של התריס החשמלי הוא שקט ונח, אין צורך בגלילה כוחנית כמו בשאר התריסים הידניים שאנחנו מכירים, מה שכן בעבר מחיר התריס החשמלי היה יקר מאוד, בהשוואה להיום התריס החשמלי הוא לא דבר של מה בכך, וכל אחד יכול לרכוש אותו. וליהנות מתריס יוקרתי עם פתרון שקט והולם.תריסים הם לרוב חלק בלתי נפרד מהחלון שאנו בוחרים

להתקין בביתנו. אמנם כיום ישנו טרנד של חלונות בלגיים או אנגליים המבוססים על זכוכית בלבד ומשאירים את ההסתרה עבור הווילונות, אך עדיין יותר ישראלים בוחרים בכל זאת להתקין תריסים בחלונות ביתם. השימוש בתריסים הוא די ברור: הם מספקים הגנה מפני קרני שמש חזקות בשעות היום, בעזרתם אפשר להחשיך את החדר במידת הצורך או להאירו, אפשר "לשחק" עם כמות השמש והאור הנכנסים לחדר וכמובן לאפשר לאנשים המתגוררים בתוך הבית פרטיות מפני החוץ, בין אם מדובר על בית פרטי בקומת קרקע ובין אם בבית דירות.


בשנים האחרונות אנו רואים מגמה מתפתחת של תריסים חשמליים בקרב הצרכנים הישראלים. מדובר על השקעה כספית גבוהה יותר מהתקנה של תריסים רגילים, וגם התחזוקה לטווח הארוך עשויה לעלות יותר מאשר התחזוקה של התריסים הרגילים, אך עדיין יותר ישראלים מעדיפים לרכוש ולהתקין תריסים חשמליים על פני המסורתיים. אז אם אתם בשלב של התלבטות בין שני הסוגים, הרי לכם כמה יתרונות בולטים בהעדפה ובהתקנה של תריסים חשמליים.


תריסים ושערים חשמליים מאפשרים לנו לפתוח בקלות את התריס ללא הפעלה של כל מאמץ. יש תריסים שניתן לפתוח אותם על ידי לחיצה של מתג חשמלי הממוקם על הקיר בקרבת החלון ולעצלנים שבינינו אפשר לבחור בתריסים חשמליים שאפשר לפתוח באמצעות שימוש בשלט רחוק. כך או כך, באמצעות לחיצה קלה ופשוטה אתם פותחים את התריסים ונהנים מהנוף.


תריסים חשמליים מעניקים יתרון מובהק על פני התריסים המסורתיים בכך שכאשר פותחים את התריסים החשמליים, הם למעשה נגללים בזהירות לתוך קופסה ייעודית ובצורה זו יוצרים פתיחה מלאה של החלון. זה נפלא לסלון הבית, כאשר כל הנוף או החצר נגלים לעינכם וזה מצוין גם בעבור חלונות שהמפתחים שלהם מלכתחילה קטנים יחסית, כך שזה מאפשר למקסם את הניצול של כל גודל החלון.


כיום אפשר לבחור בין סוגים שונים של חומרי גלם של תריסים חשמליים שיכולים להיות פלסטיק, אלומיניום ועוד כאשר לכל חומר גלם יש יתרונות וחסרונות משלו. לאיכות חיים טובה ולהנאה שלמה מהחלונות ומהמפתחים שלכם, כדאי גם לכם להתקין תריסים חשמליים בביתכם.

 במסגרת ההצללה הביתית, קחו בחשבון כי תריס ונציאני חיצוני נחשב לאחד מהתריסים המיוחדים והמעוצבים ביותר היום בקרב בתי אב בישראל. התריס הונציאני מביא איתו עיצוב ייחודי יחד עם איכות ברמה גבוהה. תריסים ונציאנים ידועים ביכולתם להפוך כל חלל למואר או מוצל בהתאמה אישית.