פרגולות מאלומיניום

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית

ללא ספק, פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית כמו פרופיל בלגי ברזל הן חוויה מעצימה לכם ולבחריכם. כאשר היצרן הכריז שהן כאלו – זה מצביע על 2 יתרונות בולטים: ההתקנה קלה, אחרת היא לא הייתה נגישה לצרכן מן היישוב. כמו כן, התוצר הסופי – בטוח לשימוש. בדרך כלל, יצרן שיודע שהוא היה מרכיב את המוצר שלו באופן בטיחותי מהלקוח שלו, מראש לא היה מאפשר לו להיות להרכבה עצמית. במילים אחרות: ניתן, במינימום עבודה, להרכיב פרגולה בטוחה ויציבה, ועוד מאלומיניום שנחשב לחומר הגלם המוביל בחצרות הבתים: לא מחליד, ואפילו לא צובר קורוזיה. על כן, הוא גם מתאים מאד לדיירים שלא מעוניינים להשקיע בתחזוקה שוטפת, פשוט כי לא צריך.
 
מה בחבילה?
 
4 עמודי אלומיניום בהתאם לגוון שהוזמן (טבעי, דמוי עץ אגוז, דמוי עץ פקאן, אדום וכד'), 8-10 עמודים קצרים להנחה כבסיס לגג, רפפות אלומיניום, סנטף להתקנה על הרפפות, ותושבות שונות המשמשות לריצוף האלומיניום לרצפה ולחיבור חלקים חופפים זה לזה. כמו כן, בחבילה תמצאו ברגים גדולים וקטנים. הברגים הקטנים הם אלו שתשתמשו בהם בדרך כלל, והברגים הגדולים משמשים למטרה אחת, לרוב: חיבור 2 פלטות סנטף זו לזו. החיבור מתבצע מחלקו העליון של הסנטף ולא מהתחתון ולכן נדרש בורג ארוך. לכל בורג מלווה אטם תואם. רצוי לוודא עם המוכר אלו אטמים צפויים לכם :עבים או דקים. עדיפות – לאטמים עבים בשל השחיקה המהירה של הדקים.
 
מעוניינים להתקין פרגולה אך המשטח – עשוי קרמיקה. מה מומלץ לעשות כדי למזער נזקים?
 
אנו בהחלט מבינים את החשש: השקעתם במשטח ריצוף קרמי שעלה לכם הרבה משאבים ואתם חוששים לקדוח בו בשל היוקרה והרגישות שלו לדבר. חייבים יד מיומנת, אבל אפשר לצמצם לכם את מספר הקידוחים. כידוע, תושבות רצפה בדרך כלל מכילות 4 קידוחים, אם לא יותר. בכל זאת, מדובר בתושבת שמרתכת את ההתקן שלכם לרצפה. ניתן למתוא תושבת עם צינור מתכת אחד גדול שנכנס לבדו לקרמיקה ומוברג מתחתיה. יתר הברגים מוברגים באוויר בחלק שבין התושבת לתחתית עמוד הפרגולה. יצוין כי שיטה זו מציבה, במראית עין, את הפרגולה שלכם באוויר כי היא מתבססת על 4 צינורות מתכת דקים יחסית. בישראל הפתרון הוכח כבטוח,וזאת בשונה ממקומות בהם יש טורנדו בהם זה לא ממש בטוח.