סורגי בטיחות

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 סורגים טובים עשויים למנוע עוגמת נפש רבה

סורגים ואמצעי אבטחה ביתיים שונים עשויים למנוע פריצה לבית המגורים בו אתה ומשפחתך חיים. חשיבותם של סורגים ואמצעי אבטחה אחרים עלולה להיות משמעותית מאוד עבור אורך החיים והביטחון בו אתה ומשפחתך חיים. פריצה לבית מגורים עשויה להפריע את שלבת החיים התקינה בצורת ובאופנים רבים ומגוונים. גניבת רכוש הבית, הריהוט הטלוויזיה, המחשב ומשחקי הילדים ותכשיטים סנטימנטליים היא חוויה קשה ולא נעימה, פורצים רבים אף גונבים ארנקים עם מסמכים אישיים ואפילו את הרכב הפרטי של בעלי הבית. הנזק ברכוש עשוי להיות רב ומשמעותי, גם לאלה המבוטחים באופן מלא על רכושם, יש להניח כי ההתעסקות עם הריהוט מחדש של הבית ואובדן חפצים מוכרים ואבודים עשוי לגרום למטרד מעיק. 
סורגים ואמצעי אבטחה אחרים חשובים למניעת פריצות לא רק בגלל הנזק שנגרם ברכוש. גניבת רכוש וכן גניבת שערים מאלומיניום עשויה להיות בעיה מטרידה לרבים, אך ישנם אנשים שהחוויה של כניסת אדם זר לביתם, במיוחד כאשר הם נמצאים בבית היא מפחידה אף יותר. לא בגל הבתים יש אמצעי אבטחה כגון סורגים, אזעקות או מצלמות, פורצים המנצלים נקודות תורפה אלה עשויים להכות גם כאשר דיירי הבית בתוכו. התוצאה עשויה להיות גרועה מאובדן הרכוש. הבית מסמל אצל רבים מקום מוגן ובטוח, ולכן מתקינים רבים אמצעי אבטחה כגון סורגים, כדי להגן על אותו מקום בטוח, חדירה אל תוך מרחב בטוח ומשפחתי זה עשויה לגרום לתחושת חוסר ביטחון לא נעימה גם בזמן שאחרי הפריצה.
 
חוסר הביטחון הנגרם כתוצאה ממקרים בהם סורגים או אמצעי האבטחה לא היו בנמצא או שלא מנעו את הפריצה לבית המגורים, מביאים אחדים לרכוש באופן מיידי אמצעים לשיפור האבטחה בבית זאת במקרים מסוימים על מנת להחזיר את הרגשת הביטחון שאבדה. כאשר אדם זר חודר לבית פרטי ומגיע גם למקומות אישיים ואינטימיים הוא עשוי לגרום לתחושה קשה של אי נוחות אצל דיירי הבית. לכן ניתן להבין את אלה במעדיפים לאחר חוויה שלילית שכזו להתקין במהרה סורגים או אמצעי אבטחה אחרים כדי לשפר את תחושת הביטחון של הם בתוך הבית. יש להניח שאנשים אלה היו מתקינים עוד קודם סורגים או אמצעי אבטחה אחרים כדי למנוע את החוויה הלא נעימה.
 
עולם האבטחה הביתי הוא מגוון ורחב ומציע מבחר רב של אמצעי אבטחה כגון סורגים, מצלמות במעגל סגור ועוד. אמצעים אלה עשויים למנוע פריצות לבית המגורים ובכך למנוע צער וטרחה רבים. סורגים המפחדים פורץ כלשהוא עשויים למנוע חוויה קשה יותר אף מגניבת רכוש ואובדן של כסף, סורגים ואבטחה ביתית טובים עשויים למנוע את עוגמת הנפש הכרוכה בתחושת אובדן הביטחון לאחר שנפרץ המקלט האישי והאינטימי ביותר שלנו: הבית.