מעקות מעוצבים

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 כיום יותר מבעבר יש מודעות לחשיבות של מעקות, ראשית כל בשל היתרון הבטיחוני ושנית כל מאחר ואותם מעקות הפכו לשבר דבר בתחום עיצוב הבית.

הביקוש ההולך וגובר ל-מעקות יצר שפע בשוק. יצרנים רבים, החל מחברות תעשיות ועד לאנשי מקצוע פרטיים, כולל אנשי מקצוע המוגדרים כאמנים בתחומים עוסקים באמנות בניה והתקנת מעקות. אז כן, קשהלדעת איזה סוגים של מעקות כדאי לבחור מרוב השפע. להלן, כמה סוגים של מעקות, סגנונות וטרנדים שונים בתחום של מעקות:
מעקות מעץ: מעקות מעץ הם המעקות הקלאסיים אשר מתאימים לכל בית, לכל משפחה וכמעט לכל סגנון עיצובי. מעקות מעץ הם לרוב מעקות סימטריים (עיגול או מלבן מעץ) אשר מורכבים מלמעלה ועד למטה כשהם מהווים ידית נוחה למטפסים על המדרגות. מעקות מעץ הם יחסית מעקות לא יקרים וניתן לרכוש מעקות מעץ וכן להזמין אצל נגר. חשוב לשייף את העץ ולצפותות בשכבות לקה בכדי לאפשר מגע נעים בזמן שנאחזים בו בעת הטיפוס.
מעקות מברזל: מעקות מברזל הם כבר מודה חדשה ועדכנית. מעקות מברזל משוום לבית מראה איני / חדשני דווקא במינימליזם שברזל משדר. מעקות מברזל יכולים להיות פשוטים / סטנדרטיים כפי שרואים לעיתים קרובות בחדרי מדרגות בבניינים ציבוריים ובאתרים תעשייתיים אך כמו כן, מעקות ברזל ניתן לראות כיום בבניינים חדשים, בלופטים עם גלריה וכן בוילות פרטיות, כאשר בעלי המים מנסים לשוות מראה חדשני לבית.
מעקות מניירוסטה: מעקות מניירוסטה הם גם אופציה. כיום, יש שימוש רב בניירוסטה בבית, החל משימוש גובר בניירוסטה במטבח, דרך שילוב של ניירוסטה במקלחות ואף שילוב של ניירוסטה בחלונות, ניתן גם לבנות מעקות מניירוסטה. ניירוסטה היא זולה יחסית וקלה לתחזוקה.
מעקות משייש: מעקות משיש הן לרוב מעקות מברזל או מתכת המשלבות גם שיש. השיש לכשעצמו הוא יקר ולכן מעקות שיש הם יקרות יחסית אבל השיש הוא בעל נראות חזותית מרשימה ואין דרך יפה יותר לשדרג חדר מדרגות או פינת מדרגות מאשר מעקות יוקרתיים המשלבים שיש.
מעקות ממתכות בצורת סורגים דקורטיביים: כיום, מעקות לא מגיעים רק בדמות של רצועה אחת ארוכה לצד המדרגות, ניתן למצוא מעקות בכל מיני צורות וגוונים, ישנם מעקות עגולים, מרובעים, בצורות פרחים או בצורות אבסטרקט (מופשט). מעקות אלו מספקים הגנה מירבית כי הם מהווים חסימה מקסימלית בין המדרגות לחלל שלצידן וכמו כן, יש למעקות מסוג זה השפעה עצומה.
פרט להבדלים הרבים הקיימים בין סוגי החומרים, הצורות והגדלים בין מעקות שונים, יש גם את עניין הצבע. מעקות יכולים להגיע בצבעם הטבעי (עץ בהיר, עץ קהה, מתכת וכו') אבל ניתן גם לצבוע אותם כך שיתאימו לסגנון העיצובי של הבית. שחור הוא צבע מאוד מקובל כיום לצביעת מעקות ברזל אבל תמיד אפשר לבחור צבעי שמנת למיניהם, אפור מטאלי ואפילו גוונים של כחול. אין חוקים כאשר מדובר על מעקים - מה שמתאים לכם זה מה שנכון לכם.