מחיצות

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 מחיצות

רוצים חדר ארונות / חדר הלבשה בבית? אתם לא צריכים להשקיע הון תועפות ולהתחיל לבנות בבית תוספות, אתם יכולים ליצור חדר הלבשה פשוט באמצעות מחיצות. 
מחיצות הן פיתרון אידיאלי להפרדה בין חללים בבית ולכן הן אופציה מצויינת ליצירת חדרים / מתחמים חדשים. 
אם אתם מעוניינים לבנות חדר ארונות בבית, בין חדר השינה למקלחת או בצידו של חדר השינה, חלל בו יהיו כל הבגדים, נעליים תיקים כך שהם לא ימשכו צומת לב (לא יראו מבולגנים) כאשר מביטים על חהדר וגם חדר ארונות אשר מעניק לכם פרטיות בזמן שאתם מודדים בגדים, נועלים נעליים ומתגנדרים - אתם יכולים לארגן יופי של חדר ארונות באמצעות מחיצות.
מחיצות הן הפיתרון האידיאלי ליצירת חדר ארונות מאחר והן דקיקות כך שאינם גוזלות מקום / שטח רב וזה בעיקר יתרון לבעלי דירות קטנות.מחיצות הן קלילות, ניתנות להרכבה ופירוק כון להזזה ממקום למקום ולניקויו באופן פשוט כך שכל אישה, עדינה ככל שלא תהיה, יכולה להתמודד עם מחיצות.
מחיצות יוצרות את התחושה של חדר סגור, פרטיות תוך כדי הפרדה חלקית. מחיצות מבתירות את החלל אבל מבלי ליצור דידוד מלא כך שהן לא יוצרות חלל דחוס וקלסטרופובי. מחיצות יוצרות חדר הלבשה נעים, אוורירי ומואר אך עם תחושה של חדר נפרד וזה מה שחשוב.
באמצעות מחיצות את יכולה ליצור עבורך חדר הלבשה נוח בו כל הבדגים, הנעליים והתיקים יאוחסנו על מדפים פתוחים וכן תלויים על מוט, אין צורך בארונות עם דלתות מאחר ואותן מחיצות מסוות את המדפים כך שלך זה הרבה יותר נוח וגם מבלי לגרוע בסתטיקה של החדר. 
מחיצות הן פיתרון אידיאלי ליצירת חדרי ארונות מאחר ועל מחיצות ניתן לתלות קולבים, צעיפים, תיקים וחגורות וכמו כן, ניתן להצמיד ראי הן לצדדים הפנימיים והן לצדדים החיצוניים של מחיצות וכן לנצל אותן לכמה מטרות בו זמנית.
מחיצות עבור חדרי ארונות יכולות להיות מחיצות אטומות אך הן גם יכולות להיות מחיצות שקופות למחצית. את יכולה לבחור מחיצות מעץ,או משילוב של עץ וזכוכית חלבית כמו כן, ניתן לבחור מחיצות מפלסטיק עבור חדרי ארונות / חדרי הלבשה.
כאשר בוחרים מחיצות בכדי ליצור לתחום חדרי הלבשה חשוב לבחור מחיצות אשר יתאימו לחדר השינה או לחדר אליו הן קרובות. כמו כן, חשוב כי מחיצות חדר הארונות יתאימו לכן במידות, כך שהן באמת תספקנה את הכיסוי המושלם כך שלא תרגישו חשופות בזמן שאתן מתלבשות ובכדי שהבגדים שלכן, לרבות הלבנים, לא יבלטו לעיין. מחיצות של חדרי ארונות אמורות לספק לכן את התחושה הנעימה, האינטימית והבטוחה אך יחד עם זאת, הן אמורות להעניק לכן רק הגנה חלקית. גם כאשר יש מחיצות סביב מדפי הבגדים והנעליים, אתן עדיין יכולות להנות מהתאורה והמיזוג של שאר החדר. בכדי לא ליצור מחנק ואף עובש בתוך חדרי ארונות, עדיף לבחור מחיצות דקות ומיניאטוריות כך שישרתו את המטרה אך יחד עם זאת, יאפשרו מרחב מחייה.
בעזרת מחיצות אתם יכולים להוסיף חדר ארונות ואף כמה חדרי ארונות לכל בית. מחיצות אינן יקרות, קלות לתחזוקה וקלות להפעלה כך שהן השקעה חד פעמית והשקעה משתלמת ביותר.