חלונות עץ

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 חלונות עץ

חלונות עץ ידועים ומוכרים כבר זמן רב, ובעצם עד שצצו להם חלונות האלומיניום לא הכרנו אופציות אחרות מלבד חלונות העץ. כיום, גם חלונות העץ נעשים בצורה מאוד מתוחכמת בצורה כזו שנהנים ממראה עיצובי של העץ אך בלי חסרונותיו שהיו מושפעות מתנודות מזג האויר. חלונות העץ נותנים השראה כפרית יותר, ביתית, משו חמים בדרך כלל תמצאו חלונות כאלו במסעדות, צימרים, ואתרי ספא שונים.

 חלונות עץ היו סוג החלונות הנפוץ ביותר לפני כמה עשורים בישראל. כמעט כל מי שבנה בית או דירה היה מתקין חלונות עץ בביתו בעיקר משום שזה היה חומר הגלם המוכר והנוח ביותר לשימוש. השנים עברו, החשיפה למדינות אחרות גברה, הייבוא גדל וההשפעה החיצונית הביאה לכך שהשוק הישראלי אימץ גם סגנונות נוספים של חלונות מלבד חלונות עץ כגון חלונות העשויים מברזל, חלונות מאלומיניום ועוד.


למרות שכיום שיווק והתקנת סורגים וההיצע בתחום החלונות מאפשר לצרכנים הישראלים לבחור וחלקם הלכו שבי אחר חלונות אלומיניום, אפשר בהחלט להצביע על המגמה החוזרת של חלונות עץ למחוזותינו ואפשר בהחלט לומר שגם בנישה המסוימת הזו של חלונות, ניתן בהחלט להבחין במגמות של אופנה. החזרה הזו לעץ נובעת מכמה סיבות שונות.


סיבה ראשונה היא אכן סיבה אופנתית. בעיצוב הפנים כיום אפשר לראות שימוש חוזר בחומר הגלם עץ בחללים שונים בבית. במטבח ניתן לראות כי מעצבים רבים אוהבים לעצב מטבח מודרני, אך לשבץ בו שולחן מעץ אשר שובר את המודרניות ומכניס מעט אופי לחדר. גם פינת האוכל בבית בדרך כלל לא מתקיימת ללא שולחן אוכל גדול מעץ איכותי וכמובן הפרקט שמככב בעיצוב הפנים בעשור האחרון מבטא גם הוא חזרה לטבע. אין ספק שאם קיימים בבית אלמנטים העשוים מעץ, חלונות עץ יכולים להתכתב עימם ולהשלים את המראה הכולל של הבית.


מעבר לעניין האופנה, מיותר לציין כמה העץ מעשיר אווירה במקום בו הוא נמצא. חלונות מעץ תורמים לא רק לעניין העיצובי ולמראה של הבית שלכם, אלא גם מעניקים תחושה חמימה, נעימה ומקבלת יותר. האווירה שתיווצר מיד בבית המשלב בו אלמנטים מעץ תהיה תמיד אווירה ביתית וחמה יותר, לכן אם אתם מחפשים לייצר אווירה שכזו שימוש בעץ וגם חלונות עץ בהחלט יכולים לעשות את העבודה.


סיבה נוספת היא התפתחות החומר. אם בעבר חלונות מעץ היו נדמים לנו ככאלה שנוטים להשחק או אפילו להרקב ופשוט לא להיות עמידים מספיק לאורך זמן, הרי שהיום חומר הגלם העץ עובר תהליכים מורכבים יותר בעשייתו כך שהוא עמיד בפני מזיקים, תנאי מזג אוויר ומחזיק מעמד שנים רבות.