חלונות בלגיים

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 חלונות בלגיים הם חלונות מעוצבים ועדינים מאוד, יש להם יתרונות רבים על פני חלונות אחרים, החלון הבלגי הוא בעל עיצוב מרשים ויש לו תפקיד חשוב בעיצוב הבית, החלון הבלגי מגיע במגוון עיצובים, כמו כן יתרונו הבולט הוא הבידוד מפני חום וקור, כשבמקביל הבית מוצף באור השמש, אבל מבודד מחום. בדרך כלל אנשים לא שמים לב לפרופיל הבלגי עליו יושב החלון הבלגי ובעצם זה עוד יתרון עיצובי, שאין למראית עין את המסגרת בולטת אלא חלון קלאסי ונקי, זכוכית שקופה ויפה.

עיצוב הבית עם סוככי איכות מעוצבים הפך להיות תחום חשוב בעבור יותר ויותר אנשים, גם אם הם בעצמם אינם מבינים מספיק בעיצוב. אך ברור כי עיצוב נכון וחכם של הבית יוכל להכניס אווירה מסוימת, אופי ייחודי המתאים לכם ובכלל תחושה נעימה שאתם רוצים להשרות בבית שלכם. כיום חלק בלתי נפרד מהעיצוב הוא גם עיצוב החלונות בבית. בניגוד לעבר, בו היו משתמשים בדרך כלל בעץ כחומר הגלם העיקרי בהתקנת חלונות לבית, היום ישנם חומרי גלם מגוונים מתוך המחשבה על איכות, יעילות וגם עיצוב מרשים יותר. סגנון עיצובי שגור בשנים האחרונות בתחום החלונות הוא חלונות בלגיים.

 

למי שלא מכיר או רק מתחיל להכיר- מהם חלונות בלגיים ? חלונות בלגיים הם סגנון עיצובי המוכר בשמו רק בישראל והוא מושפע למעשה מעיצוב החלונות האירופים, אך אין לו כלל קשר לבלגיה. מה שמאפיין חלונות בלגיים הם פרופילים צרים ודקים העשויים מברזל וזכוכיות חלון המחולקות לריבועים או מלבנים בין הפרופילים. בישראל לקחו את המודל הזה ואפילו שיפרו אותו כאשר החליפו את חומר הגלם הברזל הפשוט יחסית עם חומר הגלם של האלומיניום שהוא חומר גלם עמיד וחזק יותר וגם מבודד טוב יותר.

 

למי מתאים לשלב חלונות בלגיים בביתו ? כמובן שהיופי העיצובי של החלונות הבלגיים גורם לרבים לרצות לשבץ אותם במפתחי ביתו, בייחוד מפני שאפשר גם לעצב דלתות כניסה באותו הסגנון, אך למען האמת לא כל עיצוב ביתי יתאים בהכרח לעיצוב של חלונות בלגיים. החלונות הבלגיים המגיעים עם פרופיל דק המשווה מראה עתיק ומסורתי, יתאימו יותר לבתים שהעיצוב בהם הוא כפרי או פרובאנס וגם ישתלבו בצורה זורמת וטובה יותר.

 

לפני שאתם ממהרים להזמין חלונות בלגיים, חשוב שתבינו אפילו יחד עם המעצבת שלכם או עם מעצב הבית בחנות המשווקת חלונות, איזה סגנון עיצובי יש בבית ואיך אתם יכולים להתאים את הסגנון העיצובי בבית לחלונות עצמם. זכרו שכיום לחלונות יש מקום מרכזי הרבה יותר ממה שהיה בעבר בנוכחות שלהם, ביכולת שלהם להשפיע על המראה ועל האווירה בבית ולכן כחלק מתהליך עיצוב הבית חשוב שתקחו לתשומת ליבכם את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.

 

 

לפרטים נוספים
חלון בלגי מסורג
דגם: חלון בלגי מסורג
חלון בלגי מסורג
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חלונות בלגיים מיוחדים
דגם: חלונות בלגיים מיוחדים
חלונות בלגיים מיוחדים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חלונות בלגיים בעיצוב אישי
דגם: חלונות בלגיים בעיצוב אישי
חלונות בלגיים בעיצוב אישי
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
חלון בלגי גדול במיוחד
דגם: חלון בלגי גדול במיוחד
חלון בלגי גדול במיוחד
לפרטים נוספים>>