דלתות חוץ

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דלתות חוץ

מעוניין במידע על דלתות חוץ ? במאמר זה תוכל למצוא את כל מה שתצטרך לדעת עבור דלתות אלה. חשוב להבין כי דלתות חוץ הן הפנים של הבית שלך בשל היותן מוצבות בכניסה: בשל עליית מוצרי העיצוב הביתיים, החשיבות מכרעת במיוחד עבור דלתות כניסה. דלתות החוץ המודרניות מעוצבות עם מיטב פיתוחים אשר כוללים חריטים ותבליטים על הדלת. הדבר בא לידי ביטוי הן בדלתות עץ והן בדלתות מתכת. במאמר שלפנייך נציג עבורך כיצד ניתן להשתמש בדלתות חוץ עם דלתות ממתכת ועם דלתות מעץ:

דלתות מתכת

דלתות חוץ מסוג זה הן הדלתות הנפוצות ביותר. ניתן למצוא היום דלתות חוץ מאלומיניום, או מפלדה. היתרון של דלתות חוץ מאלומיניום הוא בעמידות מפני חלודה. זהו חומר שאינו מתחלד ולכן הוא עמיד גם בימות הגשמים. דלת הפלדה מצטיינת בהיותה המתכת הקשה ביותר בטבע ולכן קשה יותר לפרוץ אותה. הדבר אינו מצביע על כך שדלת האלומיניום פחות יעילה במישור זה ואינו מצביע על היותה של דלת הפלדה כבדה יותר. בשוק דלתות חוץ מודרני ניתן למצוא דלתות אלומיניום קשות, דלתות פלדה קלות, ודגמים נוספים. ישנן דלתות חוץ מכל הסוגים והמינים, ולכן, בנוסף לסוג החומר חשוב לבדוק גם את איכות הדלת:האם היא עמידה בפני התנפחויות ונזקי חום וקור שיצריכו שירות כיוון דלת בעתיד.

דלתות עץ המהוות דלתות כניסה

מדובר בדלת הכניסה לבית שלכם, ולכן נדרש שעל הצילינדר יותקן גם מנעול לנעילת הבית. כיום ניתן להרכיב את כל סוגי המנעולים על דלתות מעץ מלא, אך חשוב להתייעץ עם טכנאי דלתות אודות המנעולים אשר מתאימים לדלתות עץ מהסוג אותו אתם מתעתדים לקנות. דלתות צוהרים חייבות להיראות טוב ולייצג באופן מכובד את הבית שלכם. בעידן המודרני ישנן דלתות חוץ רבות מעץ, עם פיתוחים גיאומטריים מרהיבים שניתן לרכוש. פיתוחים אלו יכולים להימצא הן על דלתות עץ והן על דלתות פורמייקה. יתרונות דלתות חוץ מעץ מתבטאים בעיקר בחוסן, ובמחיר הנוח ביחס לדלת פלדה. לעומת זאת, דלתות פורמייקה מתברכות בקלות שבגרירת הדלת או משיכתה, ובפיתוחים רבים יותר שניתן למצוא על גביהן. חשוב לציין כי עץ מצוי על שתי סוגי הדלתות: דלתות חוץ מעץ הן דלתות שגם חלקיהן הפנימיים עשויים מעץ, ודלתות פורמייקה הן דלתות שחלקן הבולט מצופה בעץ מעוצב.