דלתות אפוקסי

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דלתות אפוקסי איכותיות לבית מעוצב

 
ניתן למצוא היום, מגוון דלתות מחומרי גלם וציפוים שונים ומגוונים. אחד מסוג הדלתות בולטות הן דלתות אפוקסי איכותיות לבית מעוצב. מדובר על חומר עמיד וחזק בשם פוליאפוקסיד. השם השני המוכר של אפוקסי, הינו שלייף לק. וניתן למצוא את הציפוי בדלתות פנים. מי שמעונין לזכות בדלתות פנים דקורטיביות במיוחד, יוכל ליהנות ממגוון הצבעים והעיבוד המיוחד של צבעי האפוקסי, הנצבעים בתנור ומקנים חוזק ויופי לדלתות הבית השונות. מדובר על דלתות העמידות במים, דלתות שעמדות גם בפני חום גבוה. ניתן לנקות את דלתות האפוקסי בקלות, מבלי לחשוש שמים יגרמו נזק לדלתות. ניתן לחדש את צבע האפוקסי בקלות. כל הדלתות, נתונות להתלכלך בגלל התכיפות בשימושן, זו הסיבה כי ציפוי עמיד למים וקל לניקוי יהיה הפתרון היעיל ביותר.
 
עיצוב במגוון צבעים- דלתות אפוקסי
 
ניתן למצוא דלתות אפוקסי איכותיות לבית מעוצב, במגוון של צבעים, כך שתוכלו להתאים אותן לעיצוב הבית. המראה הינו מבריק שמשמר את המראה של הדלת לאורך זמן והדלת העשויה אפוקסי, תשמר את המראה החדש שלה, לאורך זמן. ניתן למצוא מגוון חומר גלם של דלתות בציפוי אפוקסי, אן מעץ מלא, עץ סנדוויץ' ועוד. מדובר על עולם ומלואו של עיצובים מרהיבים בדלתות למי שמעוניין בדלתות במראה איכותי ויוקרתי, שיגרום שדרוג עיצובי לכל בית.  ניתן לבחור את המראה של דלת העשויה איפוקסי, במראה כבד ומסיבי, במיוחד בדלתות הכניסה של הבית.
 
תמיד כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע לפני רכישת דלתות
 
אם מדובר על המראה, העיצוב, חומר הגלם והכדאיות, תמיד כדאי, להתייעץ עם מעצב הפנם שלכם, או עם מוכר מיומן שעוסק שנים בתחום הדלתות, או לחלופין, יצרן הדלתות עצמו, שכבר עסק אף הוא שנים בתחום ייצור הדלתות. לרוב, תקבלו המלצה חמה על  דלתות אפוקסי איכותיות לבית מעוצב, היתרונות של דלתות אלה הם רבים, המחיר הנו סביר ותוכלו למצוא, מבחר רב של דגמים באולמות התצוגה בהם מוכרם גם דלתות פנים נגד מים וגם דלתות חוץ, העשויות מאפוקסי. היתרון הוא בגוונים הרבים שניתן לבחור, או אפילו להזמין את הצבע הרצוי לכם. בקרב יצרניות רבות, ניתן להזמין דלתות גם בהזמנה אישית.