גדרות

     

 #ffffff

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

גדרות

גדרות צמחיה הן הגדרות היפות והמבוקשות ביותר כיום וזאת כמה סיבות:

גדרות מצמחיה הן פיתרון ידידותי לסביבה. במקום לבנות גדרות מחומרים תעשייתיים, ניתן לנצל את משאבי הטבע ולבנות גדרות מצמחיה. זהו פיתרון אהוב על אנשים שהכפת להם מאיכות הסביבה ואנשים שאוהבים טבע ורוצים להקיף את עצמם בירוק. כמו כן, גדרות צמחייה הן גדרות שמספקות הרבה מעבר לסימון טריטוריה (תפקידן הבסיסי של גדרות). גדרות צימחיה מעניקות צל, שלווה, הגנה מפני החום והשמש הקודחת והמסוכנת ובעיקר - גדרות צמחיה פשוט משדרגות במראה שלהן כל חצר מבפנים ומבחוץ.
 
גדרות צמחיה הן אופציה נהדרת לגידור חצרות של בתים פרטיים, בנייניי דיור משותפים וקוטג'ים למיניהם. 
 
כאשר רוצים לבנות גדרות צמחיה, מומלץ להשקיע ראשית בבניית גדרות או יסודות בסיסיים לגדרות סביב הטריטוריה בה עובר הגבול ולצד אותן גדרות מומלץ לשתול את הצמחיה. באשר לצמחיה עצמה, מומלץ להתייעץ עם גנן מקצועי ואף לשכור את שירותיו לצורך שתילת הצמחיה לאורך הגדרות.
 
גנן מקצועי ידע בדיוק איזה סוג של צמחיה מתאימה לאקלים בו אתם חיים ואיזה סוג של של צמח יטפס לגובה הרצוי. כמו כן, גנן מקצועי יוכל ללמד אתכם איך לתחזק גדרות צמחייה כך שתוכלו לשמור עליהן לאורך השנים. אם אין לכם זיקה לגינות ו/או זמן וחשק, עליכם להבין כי תאלצו לשכור את שירותיו של גנן מקצועי בכדי לטפח גדרות צמחייה או לוותר על הקונספט בכלל. גדרות צמחייה שונות מגדרות עץ בכך שלא מדובר בבנייה וברכבה חד פעמית אלא מדובר בהשקעה על בסיס שבועי ואף יומי (תלוי איזה סוג של צמחיה אתם בוחרים עבור גדרות הבית). 
 
גדרות צמחיה דורשות תחזוקה שוטפת של גיזום, השקיה, הדברה וכו'. כאשר מבצעים חישוב כלכלי ומנסים להשוות מחירים על פי סוגים שונים של גדרות, חשוב להביא בחשבון את ההשקעה העתידים התמידית כאשר מדובר על גדרות צמחיה. ולמרות ההשקעה ולמרות המחירים היקרים יחסית ל"גדרות עץ", אנשים רבים בוחרים באותן גדרות צימחיה עבור חצרהבית וכן עבור חצרות של בתי עסק. ניתן לראות גדרות צימחיה סביב גנים, בתי ספר, מתנסים, בריכות ציבוריות ועוד.
 
גדרות צימחיה מאפשרות את סימול הטריטוריה, הפרטיות, הצל וכל יתר היתרונות הבולטים אותם מספקים גדרות, לצד תוספת משמעותית של אווירה קסומה. 
 
הבחירה בגדרות צימחיה היא בחירה "ירוקה, / "ידידותית לסביבה", מעוררת השראה ונעימה משני צידי הגדר.
 
אז אם אתם עדיין לא חשבת על גדרות לבית, או אם חשבתם על גדר עץ סטנדרטית, כדאי שתחשבו פעמיים. אם אתם רוצים להתייעץ עם בעל מקצוע, פנו לגנן העובד סמוך למקום מגוריכם ושאלו אותו לגבי האופציה של גדרות צמחיה. אם יש לכם זמן וסבלנות, אתם יכולים לקרוא קצת מידע באינטרנט, לגשת לחנות פרחיח או למשתלה, לנות כלי עבודה וזרעים ולהתחיל לשתול צמחיה בעצמכם סביב הגדר הסטנדרטית עד לקבלת המראה המושלם - גדרות צימחיה למופת.